Ing. Tomáš Novák

Ekonom, investor a odborník na investice v oblasti nemovitostí, developmentu a stavebnictví. Absolvent vysoké školy ekonomické. Účastnil se řady zahraničních pobytů a stáží v USA. Na Harvardské univerzitě vystudoval program Real estate management. Zakladatel a majitel investiční a realitní skupiny TNI group, která působí v ČR a na Floridě v USA. Aktiva skupiny převyšují 500 mil. Kč. Během své dlouholeté praxe realizoval projekty v oblasti real estate a developmentu ve výši přesahující 3 mld. Kč.

Ing. Jakub Kořínek, MBA

Zkušený investiční profesionál se šestnáctiletou praxí v největších investičních skupinách KKCG a Penta Investments. Od roku 2013 samostatně podniká v oblasti investic do rezidenčního bydlení a řídí vlastní portfolio v řádu stovek bytů a rodinných domů v celé ČR. Absolvent vysoké školy ekonomické v Praze a postgraduálního studia na Sheffield Hallam University v Anglii. V roce 2002 složil makléřské zkoušky pro správu klientských portfolií. Vystudoval program Real estate management na Harvardské univerzitě v USA. Za svou kariéru zrealizoval investice v objemu okolo 1 mld. euro v ČR, Německu a Polsku.

 

JUDr. Jan Holásek, LL.M.

Právník a advokát se zaměřením na nemovitosti, stavebnictví a nemovitostní financování. Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy a postgraduálního studia na New York University, School of Law. Spoluzakladatel české advokátní kanceláře Havel, Holásek a Partners (2001-2014). Investor a partner středoevropského fondu průmyslových nemovitostí Accolade s objemem obhospořadovaných aktiv přes 150 mil. EUR a elektronické nemovitostní investiční platformy UPVEST.